Wyślij!
Wyślij!
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie pola!

MARCIN ZARZECZNY aktor

Showcase/Ethno

Chubbuck Studio Polska

aktor, aktor, aktor, aktor

Współtworzę formy audiowizualne jako aktor i coach aktorski. Wspieram współtwórców i odbiorców w rozwoju i zrozumieniu siebie. Inspiruję do czucia i współtworzenia.

Obecnie kręcę mini serial w UK - Out there oraz dwa seriale w Polsce. W listopadzie zaczynam zdjęcia do 30minutówki Studia Munka (główna rola) oraz przygotowuję się do zdjęć do kolejnego serialu.

  

KONTAKT 

Telephone: (+48) 504 155 237

E-mail: kontakt@marcinzarzeczny.pl

International projects: Amazon Artists Management/London

E-mail: office@amazonartists.co.uk

Marcin Zarzeczny - aktor teatralny i filmowy, teatrolog, instruktor teatralny, prezenter tv. Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie, Państwowego Studium Aktorskiego przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Uczestnik warsztatów masterclass Gary'ego Condes'a 'Scene study'/Londyn oraz student Ivana Chubbuck Studio/Los Angeles. Założyciel Actors' Center-centrum rozwoju aktorskiego, Chubbuck Studio Polska, Marcin jest jedynym licencjonowanym nauczycielem Techniki Chubbuck na Polskę, Czechy i Słowację. Na Actors' Center składają się również dwie agencje aktorskie: Ethno reprezentująca aktorów obcojęzycznych oraz Showcase - aktorów polskich. Autor głośnego monodramu pt. „Zwierzenia bezrobotnego aktora” wystawionego ponad sto razy w Polsce, Indiach, Niemczech, Islandii i Iranie. Zdobywca nagród aktorskich w Gdańsku, Częstochowie, Lublinie i Albanii. Znany przede wszystkim z głównej roli z głośnego debiutu Kruhlika "Supernova", a także z "Klangoru"/Canal+, "M jak miłość", "Prosto w serce", "Układ zamknięty", "Klub włóczykijów", "No panic. With a hynt of histeria".